NOORDWIJK - De inschrijvingen voor de STARBALM Strandlopen zijn geopend! De Strandloop-commissie van NOVO is volop bezig met de voorbereidingen voor deze zomer!
Vanwege de NAVO-top beginnen de Strandlopen een week eerder en gaan deze een week langer door. De lopen starten dus op donderdag 5 juni. Op 19 en 26 juni kan er niet gelopen worden vanwege het verblijf in Noordwijk van de deelnemers van de NAVO-top in Den Haag.
Vanaf donderdag 3 juli wordt er weer elke donderdagavond gelopen tot en met donderdag 21 augustus. Verder is er niets veranderd aan de Strandlopen. Er kan gewoon 10 keer gelopen worden: 2, 4 of 8 km hardlopen vanaf het strand voor de NRB post richting Katwijk. Dat biedt mogelijkheden voor jong en oud, getraind of ongetraind! Als men niet minimaal 6 lopen mee wil doen (voor het klassement) kan men ook een of meerdere keren meedoen als losse loper.
De Strandlopen bieden een unieke mogelijkheid om de conditie in de zomer op peil te houden!. Meer informatie over de lopen, foto’s en het inschrijfformulier is te vinden op https://strandlopen.nl/. Iedereen die interesse heeft kan tot maandag 26 mei gebruik maken van de voorinschrijvingen.